Суд дозволив продовжувати забудову парку «Знесіння»

Львівський апеляційний господарський суд сьогодні відмовив у задоволенні апеляційної скарги Військової прокуратури Західного регіону і залишив ухвалу Господарського суду Львівської області від 20 березня 2017 року без змін. Фактично, забудовнику залишили право забудовувати ділянку по вул. Олекси Довбуша, 15 – у парку «Знесіння».
Про це активісти-захисники парку повідомили у мережі Facebook, виклавши відео із ухвалою суду.

Прикметно, що перед винесенням рішення суд не дозволив проводити пряму трансляцію засідання за проханням забудовника – ТОВ «Архібуд».

Нагадаємо, що Військова прокуратура подала позов до Господарського суду Львівщини на обласне БТІ (співвідповідач - «Архібуд») з вимогою скасувати незаконну реєстрацію на незавершене будівництво на ділянці по вул. Олекси Довбуша, 15. Госпсуд позов прокуратури відхилив, і військові прокурори подали на це рішення апеляцію.

Після сьогоднішнього рішення активісти також не збираються здаватися.

«У цій справі не поставлено ще остаточної крапки. Оскільки суд не виніс постанову по суті спору, а відхилив апеляцію військової прокуратури мотивуючи свою позицію: що цим питанням має зайнятися юстиція, або по іншому потрібно скласти позивні до іншого суду, а також потрібно визначати іншого відповідача», - написав один з активістів Остап Стахів.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm