Суд дозволив розслідування стосовно екс-«народного губернатора Донеччини» Губарєва

Суд дав дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування стосовно лідера «Народного ополчення Донбасу» та так званого «Народного губернатора Донеччини» П. Губарєва.

Про це інформує прес-служба ГПУ.

Ухвалою Шевченківського районного суду Києва задоволено клопотання Генеральної прокуратури України та надано дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування у кримінальному провадженні щодо лідера «Народного ополчення Донбасу» та так званого «Народного губернатора Донеччини» П. Губарєва.

Встановлено, що громадянин України П. Губарєв, перебуваючи у Донецьку, впродовж лютого – березня 2014 року з метою повалення конституційного ладу та зміни меж території України вступив у злочинну змову з іншими особами, спільно з якими під час масових заворушень здійснив захоплення приміщень органів державної влади та місцевого самоврядування, що супроводжувалось опором представникам правоохоронних органів.

Такі дії паралізували роботу органів влади та управління на цій території, що унеможливило відновлення законності та зумовили створення на території Донецької області терористичної організації «ДНР». 

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram