Суд над бійцями 51-ої бригади: свідки прокуратури не з’явилися на допит

У Володимирі-Волинському відбулося перше у цьому році судове засідання над 22-ма бійцями 51-ої бригади, суд над якими триває вже півтора року, і знову свідки обвинувачення з боку військової прокуратури не з’явилися на допит.

Про це інформує власкор «Вголосу».

Нагадаємо, що і минулого судового засідання свідки обвинувачення у суд не з’явилися.

Тепер у суді з’ясувалося, що двоє свідків обвинувачення готові 30 січня 2017 року дати свідчення в режимі відеоконференції з Кропивницького.

У сьогоднішньому засіданні продовжили досліджувати звукозапис судового засідання, яке відбулося у Запоріжжі, зокрема аудіозапис допиту командира батареї 2 ГСАД Сергія Чергінця. Він розповідав про обставини, в яких перебували хлопці на териконі, про те як їх обстрілювали сепаратисти.

Стало відомо, що на териконі не були обладнані бліндажі, а лише окопи, бійці не мали бронежилетів та кевларових касок. Визнав він і той факт, що хлопці на териконі були повністю в оточенні. На питання запорізьких адвокатів, яке його ставлення до того, що його підлеглі покинули місце дислокації, відповів, що вважає це ухилення від служби і його образило те, що хлопці згодом сказали, що живі і здорові.

Участь у судовому засіданні взяв уповноважений Верховної Ради України з прав людини по Волинській області Віталій Єлов. Долучився до цієї резонансної справи він за доручення уповноваженого Верховної Ради лише на другому році слухань і наразі спостерігає чи дотриманні процесуальні права обвинувачених.

Наступне судове засідання відбудеться 30 січня 2017 року.

Також суддя Олександр Лященко задовольнив клопотання адвоката Андрія Баришнікова про те, щоб він та його підзахисні Мусієнко та Шиць брали участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції з Васильківського суду Київської області.

-

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram