Суд порушив справу про банкрутство Держфонду молодіжного будівництва

Суд порушив справу про банкрутство Держфонду молодіжного будівництва

Господарський суд Києва порушив провадження у справі про банкрутство «Управління житлового будівництва» Державної спеціалізованої фінансової установи (ДСФУ) «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» (Київ).

Арбітражним керуючим і розпорядником майна «Управління житлового будівництва» ДСФУ «Держфонд сприяння молодіжному житлобудівництву» призначений Юрій Зарецький.

Згідно з визначенням Госпсуду Києва, текст якого оприлюднено в Єдиному державному реєстрі судових рішень, кредитором і ініціатором банкрутства управління житлобудівництва Держфонду виступило ТОВ «Віст» (Харків).

Згідно з документом, суд також визнав грошові вимоги до "Управлінню житлобудівництва" ДСФУ "Держфонд сприяння молодіжному житлобудівництву" з боку кредитора-ініціатора банкрутства в розмірі 1,67 млн. грн і ввів мораторій на задоволення вимог кредиторів.

Попереднє засідання суду призначено на 31 липня.

«Управління житлового будівництва» ДСФУ «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» створено в 2006 році. Основним видом його діяльності є роботи у сфері інжинірингу та геодезії. Крім того, підприємство займається організацією будівництва житлових і нежитлових будівель, купівлею-продажем власної нерухомості та наданням в оренду і експлуатацію власної або орендованої нерухомості.

За даними ДСФУ "Держфонд сприяння молодіжному житлобудівництву", в 2007 році управління, зокрема, виконувало функції замовника при будівництві об'єктів житлової нерухомості в рамках реалізованих держпрограм щодо забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов в Україні.

ДСФУ "Держфонд сприяння молодіжному житлобудівництву" розпорядженням Кабінету міністрів № 1357-р від 7 липня 2010 року передано в сферу управління Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово комунального господарства.

Держфонд використовує бюджетні кошти для надання довгострокових пільгових кредитів на будівництво житла молодим сім'ям (з 2002 року), одиноким молодим і громадянам, які потребують поліпшення житлових умов, в рамках реалізації відповідних державних програм (на червень 2013 року в країні в цілому реалізується п'ять держпрограм доступного житла).

ДСФУ "Держфонд сприяння молодіжному житлобудівництву" також займається залученням додаткових позабюджетних ресурсів для фінансування держпрограм доступного житла.

За даними Держфонду, на лютий 2013 частка житла, яке продається в Києві за держпрограмами, реалізованим Держфондом сприяння молодіжному житлобудівництву, становила близько 7% всього первинного ринку житлової нерухомості столиці.

Джерело: Комерсант

 


КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram