Суд у США не закриє справи проти Манафорта

Суд у США не закриє справи проти Манафорта

Суд у США відмовив у закритті справи проти екс-керівника виборчої кампанії Дональда Трампа Пола Манафорта, порушеної спецпрокурором Робертом Мюллером.

Про таке рішення оголосив суддя Еймі Берман Джексон 15 травня, повідомляє «Радіо Свобода».

Із проханням про закриття справи звернулися адвокати Манафорта, пояснюючи це тим, що вона нібито не пов'язана з розслідуванням втручання Росії в американські вибори 2016 року. Суддя столичного округу Колумбія погодився з Мюллером, заявивши, що справа проти Манафорта не є неприйнятною, попри те, що не пов’язана з виборами безпосередньо.

Нагадаємо, 30 жовтня 2017 року Полу Манафорту і його бізнес-партнеру Ріку Гейтсу висунули звинувачення за 12 пунктами, у тому числі у відмиванні грошей і таємній змові і взяли під домашній арешт. 

Згодом Манафорт оскаржив свій домашній арешт, але суд його апеляцію не задовольнив. Пізніше його звільнили з-під арешту. 

Усього, згідно з документами, Манафорт отримав понад 12 мільйонів доларів від Партії регіонів з 2007 по 2009 роки. Також повідомлялося, що в США розслідуватимуть можливу участь Манафорта в корупційних схемах в Україні.  

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram