11 01 2017 16:41

Суд відмовив міському голові Бродів у задоволенні позову проти районної організації ВО «Свобода»

Бродівський районний суд Львівської області відмовив у задоволенні позовної скарги міського голови Бродів Анатолія Белея до районної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода», в якій позивач вимагав спростувати інформацію про земельні махінації мерії, опубліковану в свободівській листівці.

Суд постановив, що підстав для спростування інформації немає, передає прес-служба партії.

Також суд вважає, що поширена в листівці інформація «має суспільне значення, за своєю суттю є оціночним судженням – критикою міського голови і депутатів міської ради, а тому не може бути розцінена як порушення немайнових прав позивача, і вимоги про визнання такої інформації недостовірною та спростування такої інформації як недостовірної і такої, що не відповідає дійсності, принижує честь, гідність та ділову репутацію, задоволенню не підлягають». 

Нагадаємо, що в листівці, яка стала приводом для судового позову, йшлося про скандальне рішення Бродівської міської ради про виділення ділянок учасникам війни та родинам загиблих, яке мерія двічі сфальсифікувала. Також свободівці повідомляли громаду про рішення сесії, яким за допомогою схем було надано дозвіл невістці міського голови Роксолані Белей на будівництво та обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

Раніше, 2 листопада 2016 року, відбулося судове засідання, на якому свободівці навели чимало доказів, які підтверджують їхні заяви. Голова фракції ВО «Свобода» в Бродівській міській раді Михайло Чунгін надав суду скріншот рішення сесії про виділення землі учасникам АТО, яке було оприлюднено на офіційному сайті міської ради у сфальсифікованому вигляді. Згодом і цей документ підмінили.

«Свободівці також надали результати голосування депутатів за пропозиції про виділення землі, окрім чотирьох учасників війни, ще трьом родинам загиблих воїнів. Я також повідомив, що звертався до міського голови з проханням надати аудіозапис сесій, на яких розглядали згадане питання, однак мер відмовився надати записи (цю відмову ми представили в суді). Також подали відповіді правоохоронних органів на звернення депутатів про необхідність розслідування фальсифікацій документів мерією Бродів, в яких йдеться, що міський голова визнав, що сталася «технічна помилка» при формуванні рішення сесії», - зазначив Михайло Чунгін.

Також свободівці звернулися до суду з проханням допитати свідків, які були присутні на сесійних засіданнях, коли розглядалися скандальні земельні питання, зокрема депутатів міської ради, вдову учасника війни.

-