Суд відмовився змінювати запобіжний захід двом екс-командирам київського «Беркуту»

Змінювати запобіжний захід двом колишнім командирам київського «Беркуту» Андрію Дидюку та Євгену Антонову з особистих зобов'язань на тримання під вартою відмовився Шевченківський районний суд міста Києва.

Таке рішення в середу ухвалила суддя Олена Мєлєшак, передає «Укрінформ».

«Суд відмовляє у задоволенні цього клопотання. Вказане клопотання не є обгрунтованим, а тому не може бути задоволеним», - сказала вона.

Клопотання про зміну запобіжного заходу заявили представники потерпілих. Вони аргументували це тим, що Дидюк та Антонов навмисно не з'являються на судові засідання у справі про розгін активістів Майдану 30 листопада 2013 року, тим самим "зриваючи та затягаючи судовий процес".

Прокурор підтримав клопотання потерпілих, адвокати та самі підозрювані виступили проти цього.

Після цього сторона потерпілих заявила про відвід судді Мєлєшак. Вона прийняла заяву та оголосила про перерву у судовому засіданні до того, як буде розглянута відповідна заява іншим суддею Шевченківського райсуду.

До слова, Євген Антонов та Андрій Дидюк мають запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання. У цій справі в якості підозрюваних також проходять колишні бійці спецпідрозділу "Беркут" Микола Тягнирядно та Юрій Шевченко.

-

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram