Суддями які повернули Бочковського на посаду займеться Вища рада правосуддя

Суддями, які повернули Бочковського на посаду, займеться Вища рада правосуддя

На дії суддів Окружного адміністративного суду м. Києва буде подано скаргу до Вищої ради правосуддя.

Про це інформує прес-служба МВС.

«Рішення адміністративного суду про поновлення Бочковського на посаді голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій оскаржене у законному порядку. Водночас на дії суддів Окружного адміністративного суду м. Києва буде подано скаргу до Вищої ради правосуддя», – йдеться у повідомленні.

У МВС нагадали, що Бочковському висунуто підозру в учиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 368,  ч. 3 ст. 15, ч. 4 ст. 27, ч. 4 ст. 368 «Отримання неправомірної вигоди службовою особою»; ч. 2 ст. 28, ч. 4 ст. 364 «Зловживання владою або службовим становищем»; ч. 1 ст. 366 «Службове підроблення» КК України. Судовий розгляд вказаного кримінального провадження на даний час триває.

«Розслідування проведено Головним слідчим управлінням Національної поліції України повно, всебічно та об'єктивно», – наголосили у МВС.

Як писав «Вголос», вчора, 26 квітня, Окружний адмінсуд Києва визнав протизаконним і скасував звільнення Сергія Бочковського з посади голови Державної служби з надзвичайних ситуацій. Суд також визначив стягнення з ДСНС України на користь скандального чиновника середньої заробітної плати за час вимушеного прогулу з 25 березня 2015 року по день фактичного відновлення на посаді.

Сьогодні ж Сергій Бочковський прийшов до будівлі ДСНС на своє робоче місце, але охорона його не пустила.

Нагадаємо, 25 березня 2015 року на засіданні Кабінету Міністрів правоохоронці затримали С. Бочковського і його першого заступника Василя Стоєцького за підозрою в зловживаннях і причетності до корупційних схем у ДСНС. Після цього уряд звільнив цих чиновників.

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram