У своєму Facebook урядовець висловила обурення тим, що дехто з депутатів не хоче голосувати за освітню реформу, зокрема, за 12-річну систему освіти, тільки тому, що «18-річні дівчата виходитимуть зі школи вагітними».

«Неймовірно! У 21 сторіччі, в європейській країні комусь спадає на думку те, що життя жінки повинно обмежуватися інститутом сім‘ї та турботою про дітей. Парламент не повинен бути місцем пропаганди сексизму та ейджизму. Боюся, що люди, які так говорять, навіть не усвідомлюють, що це грубе порушення прав людини», – пише Супрун.

Як відомо, сьогодні під час обговорення закону «Про освіту» у Раді Ігор Попов закликав «не робити зі школи шлюбну агенцію», а Олег Ляшко заявив, що дівчата вагітними будуть сидіти за партами.

 

Як уже писав Вголос, сьогодні Рада проголосувала за скандальний законопроект про освіту. Відповідним законом впроваджується низка змін до української системи освіти, зокрема передбачено навчання для учнів молодшої школи мовами нацменшин і поступове збільшення для них можливості вивчення української мови.