Супрун розповіла любителям засмаги як вберегти здоровя

Супрун розповіла любителям засмаги, як вберегти здоров'я

Дія ультрафіолету руйнує і не дозволяє утворювати нові речовини колаген та гіалуронову кислоту, які відповідальні за пружність і зволоженість шкіри, і жодні зволожуючі засоби це не спинять.

Про це написала в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун на своїй сторінці у Facebook.

Надмірне перебування на сонці є одним із факторів ризику розвитку раку шкіри. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, близько 3 мільйонів випадків раку шкіри діагностується по всьому світу щорічно. І хоча рак шкіри поширеніший серед людей, що мають світліший колір шкіри, проте це не означає, що більш смагляві люди в безпеці. Тому якщо ви гарно засмагаєте та швидко темнішаєте – не розслабляйтеся. Для вас також шкідливе ультрафіолетове випромінювання.

«Якщо ваш залізний аргумент для засмаги був вітамін D, яким треба запастися на всю довгу зиму, то й це не так. Утворення вітаміну D в шкірі обмежено. Після того, як його утворилась певна кількість, цей процес спиняється, і завдяки тривалому лежанню на пляжі ми більше не помножуємо запаси вітаміну D», – говорить Уляна Супрун.

Потрібно наносити сонцезахисні креми щоразу перед виходом на вулицю, перебувати якомога менше на сонці, особливо, від 11 до 16 години та носити кепки й панами, одяг з довгими рукавами й штани для захисту від сонячних променів.

 

«Вголос»

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm