Супрун заявляє про тиск на МОЗ

Виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун повідомляє про тиск на Міністерство охорони здоров’я через передачу всіх закупівель ліків міжнародним організаціям.

Про це посадовець написала у Facebook.

«Тиск на Міністерство охорони здоров’я через передачу всіх закупівель ліків міжнародним організаціям - триває. 24.01.2017 до нас у Міністерство приходив старший оперуповноважений департаменту захисту економіки Національної поліції України з метою доступу до документів. Ухвала, з якою по документи МОЗ прийшли слідчі, - прострочена, її термін дії добіг кінця 19.01.2017», - поінформувала посадовець.

Водночас, Супрун зазначила, що Нацполіція розслідує, як програма розвитку ООН закуповувала для МОЗ ліки за 7 державними програмами.

«На думку тих, хто ініціював слідство, - за завищеними цінами. Дивним чином подібні припущення розходяться з підрахунками громадських організацій та міністерства, з якими раджу ознайомитися усім охочим і представникам правоохоронних органіві, у тому числі», - підкреслила Супрун.

Вона впевнена, що це був лише перший візит та не виключає, що зовсім скоро вони можуть стати регулярними. Адже міністерство та уряд і надалі підтримують закупівлі ліків через міжнародні організації, які дозволили зекономити гроші, закупити більше ліків та посунути монопольні позиції деяких виробників й дистриб’юторів на ринку, мінімізувавши корупційні ризики.

«Для нас це означає, що боротьба з нашою командою і рішеннями тільки набирає обертів, і в будь-який момент робота міжнародних організацій та увесь закупівельний цикл можуть бути паралізовані», - підкреслила Супрун.

 

-

 

 

 

Теги: Супрун, МОЗ

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram