Світовий банк розширить в Україні підтримку реформ

Світовий банк розширить в Україні підтримку реформ

Світовий банк збирається розширити програму фінансування проведених в Україні реформ. Про це заявив президент групи СБ Джим Йонг Кім під час зустрічі зі спікероп Ради Андрієм Парубієм.

Передає Корреспондент з посиланням на прес-службу українського парламенту.


 
"Коли ми досягли ліміту можливого кредитування України, ми обмінялися певними зобов'язаннями з європейськими інституційними банками, аби ми могли дати більше коштів Україні. Зараз ми додатково шукаємо можливості звільнити ті чи інші ресурси для того, щоб направити їх в Україну", - сказав він.
 
Кім виділив важливі сфери реформування для подальшого отримання інвестицій - охорону здоров'я, земельну реформу і боротьбу з корупцією.
 
Крім того, він вважає, що підвищення прозорості та відкриття ринку землі збільшить інвестиції в Україну.
 
"Прихід інвесторів у цей сектор призведе до підвищення продуктивності. Для мільйонів людей - власників паїв і ділянок це додаткові доходи від оренди, це дасть можливість наповнити бюджет і вивільнити кошти, які можна буде направити на інші напрямки, зокрема, на охорону здоров'я", - додав він.
 
Нагадаємо, сьогодні президент Світового банку Джим Кім прибув з візитом в Україну для зустрічей із представниками влади.
 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram