​«Свобода», «Нацкорпус» та «Правий сектор» підписали Національний маніфест (ФОТО)

У Київському міському будинку вчителя лідери Всеукраїнського об'єднання «Свобода», «Національного корпусу» та «Правого сектора» презентували та підписали Національний маніфест.

16 березня 2017 року в Київському міському будинку вчителя відбулося представлення Національного маніфесту. Під ним підписалися лідери ВО «Свобода», «Правого сектора» та «Національного корпусу» — Олег Тягнибок, Андрій Тарасенко та Андрій Білецький.

Також документ підтримала ОУН на чолі з Богданом Черваком, Конгрес українських націоналістів під керівництвом Степана Брацюня, організація «С14» (лідер – Сергій Мазур), передає прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

Маніфест укладено на основі програмових засад організацій-підписантів. Документ декларує єдність зусиль націоналістичних політичних сил у реалізації поставлених завдань.

Представляючи Національний маніфест, очільник ВО "Свобода" Олег Тягнибок наголосив: "Історія показала, що ніякі демократи, ліберали, соціалісти не здатні реалізувати інтересів української нації. Вони йдуть на домовленості із будь-ким, аби лише не виконувати волі господарів цієї землі. Лише націоналісти, які матимуть повноту влади, можуть розбудувати державу на користь українців.

Національний маніфест – це стратегічний план розбудови Української держави. Ми зібралися, щоби задекларувати українській нації: є консолідована сила українських націоналістів, і ми не дамо грабувати державу. Ми не дамо баригам і олігархам знищити Україну. Ми не дамо Москві чи будь-якому іншому забирати нашу територію і змінювати нашу державну карту.

Коли влада буде належати націоналістам – ми зреалізуємо цей маніфест. Напрацювання для цього в нас є вже зараз у вигляді законопроектів, однак теперішня влада не здатна їх ухвалити.

Сьогодні історичний день: ми не просто скоординоваємо дії – ми об’єднуємо зусилля задля величі української нації».

Подаємо повний текст Національного маніфесту:

"Ми, українські націоналісти, усвідомлюючи катастрофічний стан нашої країни та  маючи на меті здобуття й розбудову великої національної держави, здатної забезпечити добробут українців та майбутнє українських дітей, єднаємо свої зусилля на основі фундаментальних, беззаперечних, непорушних для нас усіх принципів та цілей і пропонуємо чіткий план першочергових кроків для досягнення цієї мети:

1.  Визначити пріоритетом державної політики реалізацію національних інтересів України.

2. Сформувати новий вектор української геополітики - орієнтацію не на Захід або Схід, а на утворення нової Європейської єдності – Балто-Чорноморського Союзу.

3.  Визнати Російську Федерацію державою-агресором на всіх рівнях світової дипломатії. Розірвати дипломатичні відносини, блокувати окуповані території, припинити діяльність російського бізнесу в Україні, застосувати санкції до російського капіталу, товарів та послуг.

4.  Законодавчо визнати «ОРДЛО» окупованими територіями та розробити реальний план звільнення Криму і Донбасу від окупантів. Негайно приступити до реалізації його розвідувально-диверсійної, економічної та інформаційної складових. 

5.  Повернути право на відновлення ядерного потенціалу як фундаментальної засади національної безпеки у зв'язку з порушенням Будапештського меморандуму.

6.  Створити високотехнологічну професійну контрактну армію, а також резервну армію, укомплектовану за територіальним принципом.

7.  Законодавчо закріпити право на збройний захист та вільне володіння зброєю.

8.  Очистити від ворожої пропаганди український інформаційний простір. Культивувати традиційні цінності, зміцнювати національну свідомість і гідність. Забезпечити українській мові статус єдиної державної.

9.  Провести реальну люстрацію як докорінне очищення влади, посилити кримінальну відповідальність за вчинення корупційних дій.

10.  Запровадити дієву процедуру імпічменту Президента та ухвалити закон про відкликання депутатів усіх рівнів, суддів та посадовців.

11.  Запровадити виборність суддів та певних категорій місцевих посадовців.

12.  Ліквідувати олігархічний лад: повернути в державну власність надра, стратегічні об’єкти та підприємства, незаконно приватизовані після 1991 р., ліквідувати приватні монополії, припинити виведення капіталів в офшори.

13.  Забезпечити трудові права українців і створити умови для дієвого профспілкового руху.

14.  Ухвалити соціально справедливий Податковий кодекс, що сприятиме розвитку дрібного й середнього підприємництва.

15.  Забезпечити розвиток національної атомної та альтернативної енергетики як запоруки енергетичної незалежності держави.

16.  Заборонити торгівлю стратегічним ресурсом України – землею сільськогосподарського призначення.

17.  Запровадити, згідно з Конституцією, реальне самоврядування шляхом творення самодостатніх і повноважних територіальних громад.

18.  Упорядкувати міграційну політику, що включає ефективну боротьбу з нелегальною міграцією та створення умов для повернення українців на Батьківщину.

19.  Відновити позитивну динаміку в національній демографії: укріплювати інститут традиційної сім’ї, посилити національно-патріотичне виховання, робити ставку на молоде покоління.

20.  Сприяти створенню єдиної помісної церкви з центром у Києві.

На утвердження цих положень ми готові віддати свої сили, майно, а якщо потрібно – життя".

 

«Вголос»

 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 9 +

КОМЕНТУВАТИ

 • ванда16 березня 2017 21:39 Відповісти IP:  46.201.2.--- Про таку критичну оцінку в народі кажуть : "Сім мішків вовни і всі не повні " . Дуже довго і дуже туманно. Галіматья .
 • Критична оцінка16 березня 2017 21:00 Відповісти IP:  163.172.191.--- Загалом хороші цілі. Погоджуюсь щодо будапештського, окупації Донбасу і Криму, справедливого трудового кодексу.
  Деякий час навіть був за Балто-Чорномоський союз, але поведінка Польщі і Білорусуь союзник Росії - географічно не дозволяють поки сподіватись на нього. Він не може заміняти альтернативу з вступу в реальніші союзи як Євро чи з Турцією чи ще з чимось з меншою кількістю перешкод.
  З Країнам Балтії слід дружити у будь-якому разі - у нас спільний інтерес не стати знову колоніями азійського Кремля. Даля Грібаускайте за нас горою на всіх виступах в ЄС.

  Роздати зброю все одно що дозволити ринок землі. При різному рівні економічного розвитку матиме різні ефекти. В Молдові на прклад якої посилаються "чим ми гірші" - найвищий рівень злочинності в Європі найбідніша країна ЄС. При високому рівні життя ознакою якого сильна поліція діюча система психіатричного контролю з ослабленним збройним лоббі зацікавленість якого якомога більше конфлітктів і відчуття тривоги людьми. Аналогічно і з землею - ринок землі добре коли українці заможні і зможуть ефективно використовувати її, а не бути батраками в закордонних панів.
  Зараз "гібрид" - здають в оренду, але в будь-який момент можуть забрати законно. Так само "гібридно" зі зброє на руках у людей - в більшості законно можна забрати ("нагороджених" і кого н[***]ь).

  Друге. Устрій держави? Демократія? Деспотія? Злодіятія-балакунятія уже непоміркованих у вишиванці, а націоналістів? Свобода на піар витрачає мільйони бюджетних грошей. Азов пасивно підтримує Авакова, С14-підпрацьовує розгонами "алкомайданів", Правий Сектор розколовся і незрозуміла яка у кого позиція.

  Про "сильні територіальні громади" не хочу чути. Маємо "децентралізацію" - місцеві злодії крадуть бюджети засаджуючи квіточками центри міст забуваючи про зарплату на необхідних медиків і освітян. Не кажучи вже про те що жодна "територіальна громада" не має можливості покращити якість ні освіти ні медицини.

  Виборність суддів як виборність депутатів. Докорінно змінювати підхід для можливості покарати суддю за неправельне рішення, а не порука і безкарна корупція.

  Єдина церква, нелегальна міграція - поки не проблеми взагалі і не варті окремих пунктів. Замісь них - перевірити УП МП на співпацю з ФСБ та не розміщувати табори для біженців в Україні без рішення місцевих рад і санепідемслужби, оцінки можливостей поліції забезпечити порядок.

  Це майже все що хотів сказати.
 • КАЛИНА16 березня 2017 20:33 Відповісти IP:  46.118.135.--- Троляки -кацапи всполошились.Тетерук--агент ФСБР.
 • КАЛИНА16 березня 2017 20:30 Відповісти IP:  46.118.135.--- ВІТАЮ.МОЛОДЦІ.НАРЕШТІ.
 • іван16 березня 2017 17:47 Відповісти IP:  194.44.240.--- про майно цікаво - хотів би побачити, як жінки очільників свободи чи їх депутатки несуть свої норкові шубки та дорогі ексклюзивні штучки у фонд боротьби, хіба що зберуть знову з нас бідних на свої цілі...
  обман... майно тільки вони здобувають поки, обростають гектарами землі, маєтками...
 • ванда16 березня 2017 15:12 Відповісти IP:  46.201.2.--- Лебідь , Рак і Щука .
 • час-дій16 березня 2017 16:28 Відповісти IP:  5.199.235.--- не пісяй в колготки
 • ФСБ КЕРУЄ16 березня 2017 13:31 Відповісти IP:  185.24.68.--- АНДРІЙ ТЕТЕРУК - ЯК ТАКА ЛЮДИНА СТАЛА ЗАКОНОДАВЦЕМ УКРАЇНИ ?? НАСЛІДОК КРИМІНАЛЬНОГО ЗАКОНУ ПРО ВИБОРИ !! Після навчання у військовому училищі А.ТЕТЕРУК служив п'ять років за контрактом у російській армії на Далекому Сході. Служив на посадах командира взводу, командира мотострілецької роти та командира розвідувальної роти РФ !!!.
 • BAT''KIVSHUNA===OBZ===organizacuia bor''bu so zlom//////////////16 березня 2017 12:58 Відповісти IP:  188.163.68.--- BAT''KIVSHUNA===OBZ===organizauia bor''bu so zlom/////////////////////// VUSOKOMERNOE SAMOVOZVUSHENIE VSEGO CHEGO UGODNO NEDOPUSTIMO===ETO VEDET V ITOGE K DEGRADATSUI I SAMOVUROSHDENIIU KAK OTDEL''NUX INDIVIDUUMOV TAK I LIUBOI OBSHESTVENNOI FORMATSUI.........NEOBXODIMO PODNIMAT''SIA K ///////CHELOVECHNOSTI/////// I //////CHELOVEKOLIUBIIU//////// UVASHAIUSHIX BESKONECHNO VUSOKIE IDEALU DOBROTU I LIUBVI.........UKRAINSKII MNOGONATSUONAL''NUI NAROD DOLSHEN RAZVIVAT'' ANTINATSUONALISTICHESKIE OSNOVU OPREDELIAIA IMENNO ZAPADNUIU I TSENTRAL''NUIU UKRAINU SVOIM VSEOB''EDINIAIUSHIM IDENTICHNUM ISTORICHESKIM TSUVILIZATSUONNUM TSENTROM........UKRAINSKIE PATRIOTU NATSUONALISTU DOLSHNU NAPOLNIAT'' VOORUSHENNUE SILU SBY I SPETSSLUSHBU UVASHAIA ANTIDESTRUKTIVISTKIE DEMOKRATICHESKIE PROGRESSIVNUE OSNOVU KOTORUE DOLSHNU DOMINIROVAT'' V SISTEME UPRAVLENIIA UKRAINU.......PARTII ///////BAT''KIVSHUNA////// //////SAMOPOMOSH''///// ///////RUX NOVUX SIL//////// SPOSOBNU OB''EDINIT'' NA CHELOVEKOLIUBIVOI DEMOKRSTICHESKOI PLATFORME UKRAINSKII MNOGONATSUONAL''NUI NAROD RAZVIVAIUSHII I UKREPLIAIIUSHII GOSUDARSTVENNUI UKRAINSKII IAZUK........========MU TREBUEM VUBOROV V PARLAMENT 2017.......

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram