Свободівці вимагають від Фонду держмайна не продавати стратегічні підприємства

11.08.2017 18:17
Зображення 1 / 3 Використовуйте клавіші для перегляду
11 серпня 2017 року активісти ВО «Свобода» разом із представниками профспілок провели попереджувальну акцію біля Фонду держмайна України, який найближчим часом планує запустити процедуру роздержавлення восьми державних енергетичних компаній.

Свободівці наполягають на негайному скасуванні цих намірів як таких, що загрожують не тільки економіці держави, а й національній безпеці України.

Голова Київської міської «Свободи», депутат Київради Петро Кузик під час акції наголосив: «Виставляючи на продаж стратегічні для держави підприємства енергетичної галузі, влада та олігархи залазять у кишені українців. Підприємства енергогенерації під час війни не те що не можна виставляти на продаж – держава має охороняти їх. Натомість на догоду олігархату нинішня прислужницька влада робить все для того, щоб остаточно роздерибанити Україну».

На завершення пікетування активісти зайшли до приміщення Фонду державного майна, щоби донести вимогу громадян до керівництва ФДУ – скасувати рішення про виставлення на продаж пакетів акцій восьми енергетичних компаній.


КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram