Свободівці закликають українців тиснути на своїх депутатів з метою скасування недоторканності

ВО «Свобода» вимагає, щоб закон про скасування недоторканності був поставлений на голосування в перший же пленарний тиждень наступної сесії та одразу після затвердження в першому читанні потрапив на розгляд Конституційного Суду.

«Всеукраїнське об'єднання «Свобода» завжди було проти депутатської недоторканності, це наша партійна позиція. Тому ми ініціювали збір підписів для нового законопроекту, щоби прибрати із Конституції положення, які гарантують депутатам недоторканність. Завдяки тиску громади вдалося назбирати 155 підписів, чого достатньо, щоби зареєструвати законопроект і вимагати голосування за нього у Верховній Раді», - заявив нардеп Юрій Левченко під час нинішнього брифінгу у Верховній Раді.

За його словами, націоналісти вимагатимуть, щоби цей закон був поставлений на голосування в перший же пленарний тиждень наступної сесії та одразу після затвердження в першому читанні потрапив на розгляд Конституційного Суду.

«Закликаю всіх українців: тримайте руку на пульсі, щоби ваші депутати підтримали цей закон не тільки підписами, але й голосуванням. Тому що вперше в українській історії є законопроєкт, який стосується конкретно скасування депутатської недоторканности. І вперше депутати не можуть знайти якусь обґрунтовану відмовку, чому вони це не підтримають. Ми маємо шанс дотиснути до остаточного голосування і побачити, хто бреше перед кожними виборами, а хто справді хоче позбавитися злочинної кастової системи», – заявив свободівець.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram