Свободівці закликають українців тиснути на своїх депутатів з метою скасування недоторканності

ВО «Свобода» вимагає, щоб закон про скасування недоторканності був поставлений на голосування в перший же пленарний тиждень наступної сесії та одразу після затвердження в першому читанні потрапив на розгляд Конституційного Суду.

«Всеукраїнське об'єднання «Свобода» завжди було проти депутатської недоторканності, це наша партійна позиція. Тому ми ініціювали збір підписів для нового законопроекту, щоби прибрати із Конституції положення, які гарантують депутатам недоторканність. Завдяки тиску громади вдалося назбирати 155 підписів, чого достатньо, щоби зареєструвати законопроект і вимагати голосування за нього у Верховній Раді», - заявив нардеп Юрій Левченко під час нинішнього брифінгу у Верховній Раді.

За його словами, націоналісти вимагатимуть, щоби цей закон був поставлений на голосування в перший же пленарний тиждень наступної сесії та одразу після затвердження в першому читанні потрапив на розгляд Конституційного Суду.

«Закликаю всіх українців: тримайте руку на пульсі, щоби ваші депутати підтримали цей закон не тільки підписами, але й голосуванням. Тому що вперше в українській історії є законопроєкт, який стосується конкретно скасування депутатської недоторканности. І вперше депутати не можуть знайти якусь обґрунтовану відмовку, чому вони це не підтримають. Ми маємо шанс дотиснути до остаточного голосування і побачити, хто бреше перед кожними виборами, а хто справді хоче позбавитися злочинної кастової системи», – заявив свободівець.

 

«Вголос»

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 3 +

КОМЕНТУВАТИ

  • ГРОЙСМАН-ПОРОШЕНКО ТАКІ САМІ25 липня 2017 13:39 Відповісти IP:  107.167.108.--- ДО "Чорного списку персон нон ґрата в Україні". ЗАНЕСТИ МОСКОВОЯЗИКИХ УКРАЇНИ, ЩО ЧАСТО ЗВУЧАТЬ НА ТЕЛЕБАЧЕННІ ТА РАДІО УКРАЇНИ !!! ДЕ ЗНАХОДИТЬСЯ РОСІЙСЬКИЙ ЦЕНТР, МИ ЗНАЄМО, ДЕ ЗНАХОДИТЬСЯ ЖИДІВСЬКИЙ ЦЕНТР МИ ЗНАЄМО, А ДЕ ЗНАХОДИТЬСЯ УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР - ЦЕ ДЛЯ НАС ЗАГАДКА !!!
  • Дзюник13 липня 2017 20:41 Відповісти IP:  178.136.239.--- У нас така багата історія,стільки прикладів того "тиску"...Ось козаки тиснули таким чином...Вони втискували в анус загострений кіл і піднімали депу...вибачте,будь кого на висоту так метрів зо два...Де той ще до трьох днів мав часу помолитись,подумати,покаятись і навіть щось заспівати...А то "тиснення",яке ви пропонуєте надто принизливе і ні холєри не дасть...То так ставати на коліна,знімати шапку і просити пана дупутата - будь ласка,будь ласка,ви ж обіцяли,зробіть,ощасливте...А той надувається і каже - я за народ,я за вас,я люблю Україну...слава Україні!..
  • КАРМЕЛЮК18 липня 2017 18:32 Відповісти IP:  107.167.108.--- До жидів (єврей - до окупанта Л.Троцького, в укрмові такого слова не було) відносять тих, у кого жидами є батько і мати.
    До жидів відносять тих, у кого жидівкою є лише мати.
    До маланців — у кого батько жид.
    САМЕ ЖИДИ УКРАЇНИ СКАСУВАЛИ ГРАФУ "НАЦІОНАЛЬНІСТЬ " В УКРАЇНСКОМУ ПАСПОРТІ, ЩОБ ЗНИКНУТИ В Н[***]ТЯ. ВОНИ ЗАМАСКУВАЛИСЯ.

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm