У Львові сьогодні, 7 грудня, вихователька дитячого садка забула свого вихованця на вулиці.

Про це у соціальних мережах написала небайдужа львів’янка.

Жінка, гуляючи з донькою, почула дитячий плач. Підійшовши до дитсадка вона побачила, що під дверима сидить заплаканий хлопчик та просить його впустити у приміщення. Небайдужа намагалась допомогти дитині, проте ворота дитсадка були зачинені, і їх ніхто не відкривав. Коли все ж вдалось потрапити на територію ДНЗ, то усі побачили перелякану дитину.

“Потім прийшов хтось забирати дитину і я з малою підбігли до хлопчика. В нього аж сльози замерзли на обличчі. То просто жах. Зі мною підбігла ще одна жінка і ми повели хлопчика в групу. Я, звичайно, почала кричати до вихователя, покликала адміністратора і сказала нехай дзвонять батькам хлопчика. Вони спершу відмовилась, після чого я пригрозила викликати поліцію. Адміністратор таки подзвонила батькові хлопчика і повідомила про інцидент”, – зазначає небайдужа.

У дитячому садку стверджують, що дитину дійсно забули на морозі, але за їх словами, ненадовго – на 7 хвилин.

“Діти повертались з прогулянки до садка, близько 20 діток та 2 вихователів. Вихователь, яка йшла позаду відволіклась на двох діток, які стояли в парі і почали сваритись між собою. Двері садка зачинились і вихователь не зауважила, що один хлопчик залишився за дверима. Оскільки двері в садку знаходяться на магнітному замку дитина не могла сама потрапити до садка”, – повідомили у дитсадку.