Сильний Київ і сильний Ужгород поставлять Угорщину на місце – голова ОУН

Сильний Київ і сильний Ужгород поставлять Угорщину на місце, – голова ОУН

Угорщина фактично оголосила Україні дипломатичну війну.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав Голова Організації українських націоналістів Богдан Червак.

«Мадяри принижують нас в ПАРЄ, погрожують викинути з ЄС, знущаються над міністром закордонних справ Клімкіним. Переконаний, що хамство Будапешта аж ніяк не пов'язане із «мовним законом» і мовними правами угорців, що проживають на Закарпатті. Ніхто і ніколи на їхні права навіть не зазіхав», – пише Червак.

З його слів, Будапешт, вочевидь, мріє про «велику Угорщину» і вважає, що настав час про це сказати вголос.

«Будапешт вирішив, що може принизити Україну, бо вона слабка і на його боці Москва… Не думаю, що правильно й надалі пояснювати мадярам усі нюанси «мовного закону». Діалог Києва з Будапештом нагадує бесіду глухого з німим», – зазначив голова ОУН.

Натомість, стверджує Червак, Київ має виставити Будапешту свої вимоги.

«Нагадаю, що у 1939 році Угорщина втопила у крові Карпатську Україну – державу українців, яку вони проголосили у мирний, парламентський спосіб, і яку захищали зі зброєю у руках. Після цього розв'язали на Закарпатті бойню, яка реально переросла у геноцид українців. Мадяри мають за все це відповісти, зокрема в ПАРЄ і ЄС. Наш обов'язок виставити їм рахунок. Потерпіла крах політика місцевої влади Закарпаття, яка вирішила загравати із Будапештом, а не слухати Київ. І за це також треба відповісти», – написав він.

На думку голови ОУН, лише сильний Київ і сильний Ужгород поставлять Угорщину на місце дуже скоро.

«На Закарпатті треба навести порядок, але не у мовному питанні. Слід прибрати із адміністративних будівель угорські державні прапори і символи, розібратися із таблицями і пам'ятниками, які символізують угорську окупацію», – наголосив Червак.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram