«Слово і діло» з посиланням на Єдиний реєстр нерухомого майна повідомляє, що незадовго до весілля син генерального прокурора України Юрія Луценка Олександр надбав квартиру у Солом’янському районі столиці. 8 вересня на нього зареєстрували 183,7 кв м у новому житловому комплексі з краєвидом на ліс.

Нове помешкання – це однокімнатна квартира-студія площею 170,3 кв. м. Також син генпрокурора має місце в гаражі цього ЖК на 18,2 кв. м.

Журналісти Слова і Діла дізналися, яке житло перед весіллям придбав син генпрокурора Юрія Луценка.

ЗМІ підрахувало, що така квартира може коштувати близько 6,7 млн грн, адже на сайті забудовника вказано, що квартира на 106 кв. м коштує від 3,86 млн грн (тобто ціна квадратного метра становить 36 340 грн.)

Також у Реєстрі нерухомого майна на Олександра Луценка зареєстроване нежитлове приміщення в центрі Києва (бул. Лесі Українки) на 316,8 кв. м. Згідно з декларацією голови ГПУ (тоді – нардепа) Юрія Луценка за 2013 рік, раніше це приміщення належало йому. Такої ж площі нежитлові приміщення містилися у декларації матері Олександра Ірини Луценко за 2012 рік.

Разом з тим, прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган заявила, що квартиру син Луценка придбав раніше – 1 серпня – і на вторинному ринку, передає УП.

«У той час, про який пишуть «Слово і діло», він придбав паркомісця. Квартиру (Олександр Юрійович) придбав за два місяці до того, це вторинне житло, не первинне. Вартість, вказана в новині, – це вартість на первинному ринку», – поінформувала вона.

За словами Сарган, помешкання придбане без ремонту у попереднього власника:

«Він, коли купив, прийшов до мене і казав, що платив тисячу доларів метр».

На запитання, чим заробляє син Луценка, вона відповіла: «Нерухомістю, салон краси, який переписала на нього Ірина Степаніна, а також офіси». Також Сарган пообіцяла надати уточнену інформацію трохи згодом.

Нагадаємо, 9 вересня відбулося гучне весілля 28-річного Олександра Луценка. 

Журналісти Слова і Діла дізналися, яке житло перед весіллям придбав син генпрокурора Юрія Луценка.