Син священика Московського патріархату судиться за землю із вдовою учасника АТО

Віталій Лафета – син скандального настоятеля Свято-Покровського храму села Піддубці Луцького району судиться за земельну ділянку із вдовою загиблого в АТО волинянина.

Про це інформує власкор «Вголосу».

Священик разом з сином прибули на сільські збори у селі Гаразджа. На зборах обговорювали створення об’єднаної громади, але син батюшки вирішив озвучити власні проблеми. А саме розповів, що оскаржує у суді два рішення Піддубцівської сільської ради. Одним йому відмовили у наданні земельної ділянки, а іншим надали цю землю дружині загиблого в зоні проведення АТО військовослужбовця Анні Писарук. Зараз справи перебувають на розгляді в Львівському апеляційному адміністративному суді.

Віталій Лафета розповідав, що має право на земельну ділянку як представник молодої сім’ї і навіть цинічно заявив, що відповідно до закону, на земельну ділянку можуть претендувати тільки учасники АТО, а ніяк не їх вдови.

За словами депутата Волинської облради Сергія Сівака, батько Віталія - настоятель храму у селі Піддубці Микола Лафета 22 червня 2016 року назвав Державний Прапор «ганчіркою». Окрім цього, він рвав указ правлячого архієрея про відсторонення його від служіння та бився із власником сільського бару. 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram