Про це йдеться у повідомленні агентства SANA, підконтрольного владі Сирії.

Журналісти зазначають, що інститут нібито спеціалізувався на розробці ліків від онкології, які «на тлі економічних заходів проти Сирії стали дефіцитними».

Видання стверджує, що лабораторії інституту колись використовувалися Організацією із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) як центри для збору зразків та проведення їх робіт.

SANA також пише, що лабораторії інституту колись використовувалися командою ОЗХЗ для збору зразків, а в останніх двох звітах організації з інституту зняли звинувачення в причетності до розробки хімічної зброї.

Як відомо, в ніч на 14 квітня збройні сили США, Великобританія і Франція завдали удари по сирійських об'єктах, пов'язаних із хімічною зброєю. Сирійські ЗМІ повідомили про трьох постраждалих унаслідок ракетних ударів. У Міноборони Франції оприлюднили відео авіаударів по Сирії. У Пентагоні заявили, що ракетні удари США, Великобританії і Франції по об'єктах в Сирії знищили всі задані цілі.

Генсек НАТО Єнс Столтенберг та канцлерка Німеччини Ангела Меркель підтримали удари, нанесені по Сирії, а Тереза Мей заявила, що удар по Сирії був законним і мав на меті послабити здатність режиму досліджувати, розробляти та розміщувати хімічну зброю.

Президент України Петро Порошенко назвав удари, завдані силами США, Франції та Великої Британії по об’єктах хімічної зброї у Сирії справедливою відповіддю на злочин проти людяності – хіматаку у Думі 7 квітня.