Ситник розповів про арешти і кримінальні справи проти «Укрзалізниці»

Національне антикорупційне бюро розслідує 19 кримінальних справ за фактом корупції на ПАТ «Укрзалізниця».

Про це йдеться у піврічному звіті НАБУ, – пише Укрінформ.

За словами Ситника, найбільше зловживань на підприємстві відбувається під час держзакупівель.

«Залізниця проводить держзакупівлі кожен рік на декілька мільярдів гривень. І там є спеціалізоване підприємство («Центр забезпечення виробництва»), за посади в якому завжди йде боротьба. Ми там дуже багато людей затримали, арештували, але робота триває. Іще далеко до того, щоб навести порядок», – зазначив він.

Ситник розповів, що корупцією на Укрзалізниці займається цілий відділ НАБУ. А нещодавно прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури у суді домоглися визнання недійсними угод про закупівлю Укрзалізницею пального у компанії WOG.

«Була типова схема: заходить WOG на підприємство «Укрзалізниця», спочатку знижує ціну, щоб виграти тендер, а потім підписується додаткова угода без всяких коливань на ринку палива і перераховуються кошти. Це сотні мільйонів збитків для Укрзалізниці в результаті змови. Зараз ці угоди ми через суд визнали недійсними», – поінформував директор НАБУ.

Він також анонсував нову кримінальну справу за фактом корупції на ПАТ «Укрзалізниця».

Відповідаючи на запитання журналістів, чи фігурує у кримінальних справах вже екс-голова Укрзалізниці Войцех Балчун, директор НАБУ відповів: «Ситуація поки що дуже напружена, і якщо ми знайдемо докази, що причетний і Балчун до цих схем, то, звичайно, ми будемо реагувати».

Як писав «Вголос», вчора новим тимчасово виконуючим обов'язки голови «Укрзалізниці» призначено першого заступника міністра інфраструктури Євгена Кравцова.

«Вголос»

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 1 +

КОМЕНТУВАТИ

  • УКР15 серпня 2017 16:23 Відповісти IP:  107.167.116.--- "Голова НАБУ за липень отримав 137 тисяч грн" - ЗА ТАКОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ НАБУ, СИТНИК НЕ ЗАРОБИВ І РОЗМІРУ ЗАРПЛАТИ - ПРОЖИТКОВОГО МІНІМУМУ !!! ЦЕ НЕ ЗАРПЛАТА, А ХАБАР ВІД КОРУМПОВАНОЇ ДЕРЖАВНОЇ МАШИНИ ЗА ВИГОТОВЛЕННЯ ЛОКШИН ДЛЯ ДОВІРЛИВИХ ГРОМАДЯН.

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram