Ситуація навколо Донецької фільтрувальної станції у штабі АТО заявили про російський слід

Ситуація навколо Донецької фільтрувальної станції: у штабі АТО заявили про російський слід

Ситуація, що відбувається навколо закриття Донецької фільтрувальної станції, викликає глибоке занепокоєння керівництва Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

Про це повідомляється на сторінці штабу АТО у «Facebook».

«Стабільна робота цього критичного об’єкту цивільної інфраструктури є важливою для сотень тисяч українців, які проживають як на підконтрольних Україні, так і територіях, тимчасово окупованих російсько-окупаційними військами», – йдеться у повідомленні. 
Наголошується, що Донецька фільтрувальна станція забезпечує водою Авдіївку, Красногорівку і Верхньоторецьке, а також тимчасово окуповані Донецьк, Ясинувату та низку невеликих селищ.

«Тож закриття цієї станції на тривалий час може спричинити серйозні гуманітарні наслідки й ще більше дестабілізувати обстановку у регіоні.
У штабі АТО переконані, що ситуація навколо Донецької фільтрувальної станції спеціально інсценована та спровокована ватажками окупаційної адміністрації РФ напередодні засідання Тристоронньої контактної групи у Мінську, аби черговий раз дискредитувати сили Антитерористичної операції та мати додатковий важіль тиску на українську сторону переговорного процесу у Мінську», – йдеться у повідомленні. 
«Штаб Антитерористичної операції закликає представників міжнародних безпекових й гуманітарних організацій сприяти якомога швидшому вирішенню ситуації із закриттям Донецької фільтрувальної станції та не допустити погіршення гуманітарної ситуації у регіоні. Як і раніше, зі свого боку штаб АТО гарантує безпеку роботи станції та її працівників», – зазначили у штабі АТО.

Як відомо, 17 квітня працівники фільтрувальної станції потрапили під обстріл. Тоді поранення дістали п’ятеро людей, один з них — у важкому стані.  

Удень 18 квітня роботу Донецької фільтрувальної станції остаточно призупинили.

У Держдепі США висловили своє обурення обстрілами Донецької фільтрувальної станції.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram