На запитання про те, чи спілкування із Фрідманом надалі приноситиме мерові задоволення та користь, Садовий відповів:

«Чесно кажучи, я з ним не спілкуюся. Але коли приїжджає раз в рік до Львова на джазовий фестиваль (Alfa Jazz Fest, – ред.), то я його бачу. Нагадаю, цьогоріч музичний фестиваль отримав нову назву – Leopolis Jazz. Тому з радістю запрошую усіх долучитися наприкінці червня. Там буде хороша музика і хороша атмосфера. Якщо серед цього фестивалю будуть також багаті люди…Ну то такі реалії. Демократія».

Також у прямому ефірі мер наголосив, що він не олігарх, а Андрій Садовий.

Нагадаємо, олігарх, засновник «Альфа-груп», один із фінансових стовпів сучасної РФ, а заразом і добрий друг львівського міського голови Андрія Садового, спонсор музичного фестивалю «Alfa Jazz Fest» Михайло Фрідман увійшов до американського списку осіб, наближених до Володимира Путіна. Відповідний список оприлюднили наприкінці січня. 

Так, у «кремлівську доповідь» Міністерство фінансів США внесло наближених до Володимира Путіна російських чиновників і бізнесменів. Всього в списку вказано 210 імен: 114 високопоставлених російських чиновників і 96 олігархів, пише Bloomberg.

На 23-ій позиції серед олігархів– Михайло Фрідман.

Як відомо, вже 7 років поспіль у Львові відбувається музичний фестиваль «Alfa Jazz Fest», фінансований «Альфа-груп», що належить російському євреєві Михайлові Фрідману. У службі безпеки його «Альфа-Банку» донині працюють люди, частина з яких понад двадцять років служила в російській ФСБ. 

Відомо, що львівський мер Андрій Садовий перебуває у добрих стосунках із Фрідманом. Раніше в інтерв'ю російським ЗМІ очільник міста називав його «дуже розумним»

«Ми з Фрідманом спілкуємось, коли він приїжджає до Львова. Він дуже розумний, мені цікава його думка і розуміння Росії та світу. Треба ж черпати інформацію», – зазначав мер Львова.

У листопаді 2017-го депутати Львівської міської ради від партії «Самопоміч» намагалися виділити у Львові ділянку для «Альфа-банку», однак інші депутати цього не підтримали.