Такі реалії Демократія – Садовий про свої стосунки із Фрідманом

«Такі реалії. Демократія», – Садовий про свої стосунки із Фрідманом

Львівський міський голова Андрій Садовий під час онлайн-спілкування із користувачами соцмережі Facebook прокоментував своє спілкування із російським олігархом Михайлом Фрідманом, якого США внесли до списку осіб, наближених до Володимира Путіна.

На запитання про те, чи спілкування із Фрідманом надалі приноситиме мерові задоволення та користь, Садовий відповів:

«Чесно кажучи, я з ним не спілкуюся. Але коли приїжджає раз в рік до Львова на джазовий фестиваль (Alfa Jazz Fest, - ред.), то я його бачу. Нагадаю, цьогоріч музичний фестиваль отримав нову назву - Leopolis Jazz. Тому з радістю запрошую усіх долучитися наприкінці червня. Там буде хороша музика і хороша атмосфера. Якщо серед цього фестивалю будуть також багаті люди...Ну то такі реалії. Демократія».

Також у прямому ефірі мер наголосив, що він не олігарх, а Андрій Садовий.

Нагадаємо, олігарх, засновник «Альфа-груп», один із фінансових стовпів сучасної РФ, а заразом і добрий друг львівського міського голови Андрія Садового, спонсор музичного фестивалю «Alfa Jazz Fest» Михайло Фрідман увійшов до американського списку осіб, наближених до Володимира Путіна. Відповідний список оприлюднили наприкінці січня. 

Так, у «кремлівську доповідь» Міністерство фінансів США внесло наближених до Володимира Путіна російських чиновників і бізнесменів. Всього в списку вказано 210 імен: 114 високопоставлених російських чиновників і 96 олігархів, пише Bloomberg.

На 23-ій позиції серед олігархів– Михайло Фрідман.

Як відомо, вже 7 років поспіль у Львові відбувається музичний фестиваль «Alfa Jazz Fest», фінансований «Альфа-груп», що належить російському євреєві Михайлові Фрідману. У службі безпеки його «Альфа-Банку» донині працюють люди, частина з яких понад двадцять років служила в російській ФСБ. 

Відомо, що львівський мер Андрій Садовий перебуває у добрих стосунках із Фрідманом. Раніше в інтерв'ю російським ЗМІ очільник міста називав його «дуже розумним»

«Ми з Фрідманом спілкуємось, коли він приїжджає до Львова. Він дуже розумний, мені цікава його думка і розуміння Росії та світу. Треба ж черпати інформацію», – зазначав мер Львова.

У листопаді 2017-го депутати Львівської міської ради від партії «Самопоміч» намагалися виділити у Львові ділянку для «Альфа-банку», однак інші депутати цього не підтримали.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram