Тернополянам відключили гарячу воду за борги

У Тернополі комунальне підприємство «Тернопільміськтеплокомуненерго» відключило подачу гарячої води для мешканців через їхню заборгованість перед підприємством.

Про це повідомила прес-служба Тернопільської міськради.

«Тернопіль – одне з небагатьох міст, яке подавало гарячу воду населенню протягом травня-липня. Також за велику заборгованість підприємство не мало встановленого ліміту газу від НАК «Нафтогазу України» в серпні і вересні. У разі ж, якщо підприємство буде брати газ із систем без ліміту, то його ціна буде вдвічі більша. «Тернопільміськтеплокомуненерго» працює над вирішенням питання з отриманням ліміту на газ та одночасно просить населення розрахуватися за послуги централізованого опалення та гарячого водопостачання, щоб якомога швидше включити гаряче водопостачання в оселях тернополян», – йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що відключення почалося з 4 вересня. Мешканці міста заборгували тепловикам 34 млн грн, що призвело до неможливості «Тернопільміськтеплокомуненерго» розраховуватися з «Нафтогазом» за спожитий газ.

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 1 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Тарас8 вересня 2017 22:35 Відповісти IP:  66.102.9.--- Ми готуємо позов до суду. На протязі багатьох років ми добросовісно сплачуємо всі комунальні послуги, в тому числі і в тепломережі. Чому нас карають? Тепломережі не виконують взяті на себе згідно договору зобов'язання, то нехай відповідають по закону. Чому проблеми підприємства вирішуються за рахунок населення? Як не вміють працювати, то нехай йдуть у сільське господарство...

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm