Тіллерсон назвав «справедливим припущенням» втручання РФ у вибори в США

У Сенаті Сполучених Штатів відбуваються слухання кандидата на посаду Державного секретаря США Рекса Тіллерсона, якого висунув новообраний глава держави Дональд Трамп.

Про це пише ТСН.

На запитання від сенатора-республіканця Марко Рубіо про те, чи вірить Тіллерсон у те, що РФ втручалася в американський виборчий процес, він відповів, що недостатньо поінформований стосовно цього.

Проте, потім Рубіо запитав Тіллерсона, чи згодний він із тим, що втручання у вибори скеровував президент РФ Володимир Путін, кандидат відповів: «Це справедливе припущення». 

Як відомо, новообраний глава США мільярдер Дональд Трамп обрав новим держсекретарем США керівника найбільшої приватної нафтової компанії ExxonMobil Рекса Тіллерсона, який має «зв'язки з Росією».

Раніше повідомлялося, що у комітеті із закордонних справ Сенату США 11 січня відбуваються слухання щодо кандидатури Рекса Тіллерсона, запропонованої обраним президентом Дональдом Трампом на посаду державного секретаря.

Очікується, що Тіллерсона запитають про ділові зв’язки з Росією і про те, як він має намір ліквідувати активи, що створюють ризик конфлікту інтересів.

Як йдеться у тексті промови на слуханнях, яку поширила так звана «перехідна команда» Дональда Трампа, Тіллерсон планує висловити стурбованість щодо дій Росії в усьому світі.

«Наші союзники по НАТО правомірно стривожені відродженням амбіцій Росії. Але це сталося за відсутності американського лідерства, яка залишила ці двері відчиненими», – каже Тіллерсон щодо дій адміністрації 44-го президента США Барака Обами, який залишає свою посаду.

Тіллерсон є колишнім виконавчим директором енергетичної компанії Exxon Mobil. Він реалізовував експансію своєї компанії до Росії, став другом президента цієї країни Володимира Путіна, а також виступав проти санкцій, запроваджених після російської анексії Криму в 2014 році.

Представники обох провідних партій США неодноразово висловлювали стурбованість щодо відносин Тіллерсона з Москвою.

-


 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram