Топ-10 найбільш незвичайних авто в світі (ФОТО)

Авто-лебідь, машина з сосискою на даху, телефонне авто і «інопланетна» автівка подекуди й дотепер мандрують дорогами світу.

 На противагу звичним із стандартною комплектацією автомобілям, у світі є доволі чудернацькі  автівки, які вражають своєю незвичайністю й оригінальністю.

Про це повідомляє ресурс деньги.ua 

Subaru WRX STI TRAX (2009)

Цей дивакуватий автомобіль  ралійного Subaru в 2009 році демонстрували в Лас-Вегасі на шоу SEMA. Побудувала її тюнінгова компанія Vermont SportsCar спеціально для відомого гонщика Кена Блока.

Panthermobile (1969)

Цей дивовижний автомобіль був спроектований і побудований в 1969 році дизайнером Джеєм Орбергом спеціально для зйомок в анімаційно-кінематографічному серіалі Рожева пантера. Він до цих пір на ходу, хоча людині їздити на ньому не дуже зручно.

 

Brooke 25/30HP Swan Car (1910)

У 1910 році багатий шотландський бізнесмен Роберт Ніколл Метьюсон, що жив в Калькутті (Індія) замовив у компанії Brooke автомобіль в формі лебедя.

Wienermobile (1936)

Багато хто бачив в кіно автомобілі з сосискою на даху. Мало хто знає, що це не просто випадково кимось перероблені кастоми, а цілий  ряд автівок, придуманий в 1936 році компанією Oscar Mayer, який  існує до цих пір.

Buick Y-Job (1938)

Концепт-кари - це автомобілі, спочатку не призначені для серійного виробництва. Вони створюються в єдиному екземплярі для демонстрації прогресивних ідей, різних випробувань і піару автовиробників. Сьогодні концепт-карами сповнений будь-який автосалон, але до кінця 1930-х їх не існувало як таких.

The Phone Car (1983)

«Телефонний автомобіль» побудував в 1983 році Говард Девіс на шасі звичайного Фольксвагена Жука. Зовнішній вигляд кузова він змоделював з найпоширенішого офісного телефону 1970-х, який майстру доводилося бачити кожен день на власному робочому місці.

Buick Centurion (1956)

У цього концепт-кара 1956 року є одна характерна риса. Зверніть увагу на відсутність дзеркал заднього виду. Так, саме так - Центуріон став першим в історії автомобілем із вставленою позаду камерою, яка передавала  зображення на екран в салоні.

Urban Motor Jawa Sprint (2016)

Для мотоспрінта Glemseck 101 майстерня Urban Motor створила  двоколісний мотоцикл з двигуном об’ємом 350 кубів.

Orbitron (1964)

У 2007 році в Мексиці знайшли обдертий, який втратив частини деталей, добряче проржавілий автомобіль чудернацького виду. В знахідці впізнали безслідно зниклий за 40 років до цього Orbitron, унікальний проект дизайнера Еда Рота.

Zippo Car (1947)

Zippo - це не просто запальничка, а справжній культ. З цим культом пов'язано багато цікавих фактів, наприклад, під час II Світової війни абсолютно вся продукція Zippo йшла тільки в армію, запальнички не продавалися цивільним особам. Тому після війни потрібна була яскрава рекламна кампанія, яка поширила б інформацію про те, що Zippo знову можна вільно купити незалежно від соціального статусу. І засновник компанії Джордж Грант Блейсделл придумав Зіппомобіль.

-

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram