Топ-8 чудернацьких речей, які вважають сексуальними в різних країнах світу

Не вірите, що краса - поняття суб'єктивне, і коли справа доходить до інших культур, то деякі аспекти їх моди можуть здатися абсолютно непривабливими і навіть огидними?!

Ось 8 дивних речей вважаються привабливими в різних країнах, пише Обозреватель.

Біла шкіра, країни Азії

Кілька років тому на китайських пляжах з'явилися жінки в дивних різнокольорових масках і наповал вразили європейську частину світу. Маски ці отримали назву «Face-kini» - «бікіні для особи», і головне їхнє завдання - захистити своїх власників від впливу сонця. У більшості країн Азії світла, біла шкіра вважається еталоном краси і ознакою аристократизму, тому багато китайців не з'являються на пляжі без таких масок, які захищають особу від сонця.

Азіати крутять пальцем біля скроні, коли дізнаються, що європейські жінки спеціально відвідують солярії.

Криві зуби. Японія

 

Рівна білосніжна посмішка давно вже ознака краси і здоров'я. Але тільки не в Японії. Там на піку популярності знаходиться «yaeba» - так званий кривий зуб. В тренді гострі, подовжені і навіть випираючі ікла на верхньому ряді зубів. На думку японців, така «прикраса» надає дівчатам схожість з котиками, додаючи їм тим самим жіночності і привабливості. Хоча хлопці теж встають в черзі до стоматологів, щоб зробити собі «yaeba».

 

Шрами. Західна Африка, Нова Гвінея, Ефіопія

Жителі Нової Гвінеї і деяких країн Африки прикрашають свої тіла візерунками із численних шрамів. У чоловіків нанесення шрамів відбувається під час обряду ініціації і вважається доказом сили і мужності. Чим більше ран у чоловіка, навіть потворних, тим більше він привабливий для жінок.

Жінки шрамують тіло самостійно: гострими шипами вони роздряпують груди, живіт і інші чутливі місця, малюючи невеликий орнамент. Щоб шрами залишилися видимими, ранкам не дають гоїтися. Такі «татуювання» у жінок вважаються ознакою краси. У Папуа Новій Гвінеї чоловіки випалюють на шкірі шрами, малюнок яких нагадує шкіру крокодила. Для них це символ переходу з дитячого віку до дорослого.

Надмірна вага, Мавританія

У Мавританії товсті жінки вважаються привабливими і сексуальними. Чим більше жирових складок на животі, тим більше шансів на успіх у чоловіків. Красива наречена повинна важити не менше центнера, зайва вага вважається ознакою заможності та багатства. Дівчат починають розгодовувати ще з дитинства, калорійність їх денного раціону може становити 16 тис ккал в день, тоді як стандартна денна норма близько 1500 ккал. Через це у багатьох дівчат з'являються проблеми зі шлунком.

Бинтування ніг. Китай

У 10- 11 століттях в Китаї дівчаткам бинтували ступні ніг, щоб нога не виростала більше певного розміру, так звані «ноги-лотос». Процедура дуже хвороблива, дівчаткам ламали передню частину стопи і дуже туго перебинтовували. Вважалося, що маленька ніжка - показник високого соціального статусу. Згодом, цей феномен переріс в поширений в Китаї еталон краси. На щастя, в Китаї з 40-х років минулого століття більше не дотримуються цієї традиції, хоча є жінки похилого віку, які бинтують ноги досі.

 

Витягнута шия, Східна Бірма

Країною «жінок-жирафів» називають плем'я Падаунг в Східній Бірмі. Місцеві жінки носять латунні кільця на шиї, тому що вважається, що шия довша - тим красивіше. Згідно з легендою, ці кільця охороняють жінок від тигрів, але в дійсності звичай носити їх допомагає зберегти племінну ідентичність.

Розтягнуті губи. Ефіопія

А в племені Мурсі, що живе в Ефіопії, дівчата розтягують губи спеціальними дисками. Чим більше диск, тим вищий соціальний статус дівчини і тим більший викуп повинні за неї віддати перед весіллям. З приводу причин появи цієї незвичайної традиції є дві версії: Мурсі вірять, що через рот в людини можуть проникати злі духи, а диски перешкоджають цьому. За іншою версією, Мурсі почали робити це, щоб їх не забирали в рабство.

Густі не вищипані брови, що зрослися. Таджикистан

Жителі деяких районів Таджикистану вважають такі брови ознакою удачі. Якщо природа не нагородила дівчину бровами, що зрослися на переніссі, завжди можна просто пофарбувати шкіру між бровами.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram