Про це повідомляє видання «The Hill».

Він покинув Trump Tower, не повідомивши про це журналістам. Виявляється, через годину після цього представник Трампа Хоуп Хікс повідомила про завершення їх роботи на вечір, так як мільярдер планує йти спати, в той час, як його бачили в нью-йоркському ресторані 21 Club.

Пізніше Хоуп Хікс виправдовувалася, що не володіла даною інформацією. Вона також нагадала представникам преси, що Трамп ще не вступив на посаду президента США. Як тільки це відбудеться, журналісти матимуть «всі доступи, які вони мали при будь-якому президенті». Нагадаємо, інавгурація запланована на 20 січня 2017 року.

Цікаво, що поліція дозволила журналістам Нью-Йорка стежити за трапезою Трапа, проте всіх інших людей попросили покинути не тільки ресторан, але і відійти від самої будівлі.

Після такого вчинку Трамп опинився під лавиною критики. Журналісти стали обурюватися тим, що дії мільярдера не відповідають офіційно прийнятому протоколу щодо президентського пулу. Журналісти розчаровані зневагою Трампа до стандартних процедур. Побоювання посилюються його жорсткою риторикою по відношенню до ЗМІ під час своєї кампанії, іноді спрямованою на конкретних журналістів.