Трамп передав Лаврову секретні дані, отримані від ізраїльського розвідника

Президент США поділився з Росією інформацією про план ІД пронести бомбу на літак у США в ноутбуці. Секретні розвіддані, які президент США Дональд Трамп передав главі МЗС Росії Сергію Лаврову, Сполучені Штати отримали від ізраїльського розвідника в лавах «Ісламської держави».

Про це повідомили джерела з колишніх і нинішніх американських чиновників, передає телеканал ABC

За даними телеканалу, розвідник передав дані, в тому числі, про розроблення ІД плану пронести бомбу на пасажирський літак, який вилетів би в США. Терористи планували заховати бомбу в ноутбуці, що, на думку американської влади, допомогло б пронести її непоміченою для систем перевірки аеропорту.

Причому, як зазначає телеканал, достовірність інформації настільки висока, що США задумалися про заборону на провезення ноутбуків на всіх рейсах з Європи.

Водночас, за даними телеканалу, інформація була надана США за умови, що її джерело залишиться засекреченим і те, що Трамп повідомив ці дані Лаврову, ставить під загрозу життя ізраїльського розвідника.

Нагадаємо, раніше з'явилася інформація, що президент США Дональд Трамп у розмові з міністром закордонних справ Сергієм Лавровим і послом РФ в США Сергієм Кисляком в Білому домі розкрив секретну інформацію, яка ставить під загрозу важливе джерело інформації про угруповання «Ісламська держава».

 

«Вголос»
 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm