Про це ТСН повідомило високопоставлене джерело.

«Таке враження, що він прилетів здаватися. І це дуже насторожує», – зазначило джерело.

Після затримання Труханова передали працівникам НАБУ, які відвезли його до своєї адмінбудівлі на вулиці Сурікова в Києві. Там йому мають очно оголосити підозру.

До України Труханов повернувся літаком із польської Варшави.

Як писав «Вголос», сьогодні міського голову Одеси затримали прикордонники в аеропорту «Бориспіль» і передали співробітникам Національного антикорупційного бюро України. Труханову також відразу вручили підозру.

Нагадаємо, 13 лютого стало відомо, що НАБУ доставила в мерію Одеси повідомлення про підозру меру міста Геннадію Труханову та чотирьом його підлеглим. Вранці 14 лютого у НАБУ офіційно оголосили про факт повідомлення підозри. 

8 лютого одеському міському голові продовжили неоплачувану відпустку до 11 лютого.

У цілому Труханов був відсутній в Одесі понад 1,5 місяці – з 26 грудня 2017 року, коли почалася його чергова відпустка.

Спочатку мер планував відпочивати до 18 січня, але в останній день продовжив відпустку до 21-го, а потім несподівано оформив собі відрядження до Афін. Із Греції він полетів до швейцарського Давосу, де мав перебувати до 28 січня.

Відсутність Труханова пов'язували із активізацією роботи НАБУ у «справі Краяна».

23 жовтня 2017 року співробітники НАБУ разом з озброєними силовиками винесли з квартири Труханова два опечатаних пакети з документами.

Труханов фігурує у справах щодо: 1) підписання мирової угоди з Борисом Кауфманом та Олександром Грановським щодо Одеського аеропорту; 2) купівля приміщень заводу «Краян» за завищеними цінами під потреби міської влади; 3) привласнення коштів місцевого бюджету шляхом завищення вартості робіт із реконструкції автодоріг.

 

«Вголос»