Три компанії представили проекти майбутнього сміттєпереробного заводу на Львівщині

У четвер, 18 травня, під час чергового засідання комісії з вибору інвестора на будівництво заводу із переробки та утилізації ТПВ у Львівській ОДА, проекти презентували три компанії-інвестори. Переможець і будуватиме на території області сміттєпереробний завод, передає кореспондент «Вголосу».

Свої проекти презентували три компанії, які подали документи у межах 2-го етапу конкурсу із будівництва сміттєпереробного заводу на Львівщині, що завершився 10 травня у Львівській ОДА.

Відтак, інвестиційно-екологічна компанія "ІЕК", яка претендує на будівництво заводу на ділянці у с. Бронниці, Дрогобицького району, пропонує  автоматизований завод вартістю близько 55-65 мільйонів євро. Він перероблятиме 100 тисяч тонн сміття в рік. Побудувати завод планують за 2,5 роки.

ТзОВ "Вейст Менеджмент Системс", яке теж хоче збудувати завод у Миколаївському районі, представило проект сміттєспалювального заводу, який у результаті переробки відходів «продукуватиме» паливо. Вартість проекту – 89 мільйонів євро. Завод перероблятиме 240 тисяч тонн віходів в рік.

ТзОВ "Глассворк технолоджі" пропонує проект вартістю 96,5 млн євро. Тут планують переробляти 350 тисяч тонн сміття в рік. Завод хочуть збудувати за 3 роки.

Оголосять переможця конкурсу наступного тижня.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram