Це бомба - Трамп про нові дані щодо Клінтон

«Це бомба!», - Трамп про нові дані щодо Клінтон

Президент США Дональд Трамп назвав «бомбою» інформацію про те, що його попередник Барак Обама хотів докладно ознайомитися з ходом розслідування ФБР щодо використання Гілларі Клінтон особистої електронної пошти.

Про це повідомляє Інтерфакс

«Нові повідомлення ФБР - це бомба!» - написав він у своєму твіттері.

Раніше в середу телеканал Fox News, що ознайомився з черговою частиною листування між співробітниками ФБР Лізою Пейдж і Пітером Страка, повідомив, що екс-президент США Барак Обама хотів отримувати детальну інформацію щодо деталей розслідування справи про використання екс-держсекретарем США Гілларі Клінтон особистої електронної пошти в службових цілях в період служби за 2009-2013 рр.

У вересні 2016 року Пейдж відправила Страку, з яким перебувала, крім іншого, в романтичних стосунках, повідомлення: «Президент хоче знати про це все». Пейдж готувала для колишнього глави ФБР Джеймса Комі тези для обговорення з Обамою. Що саме про розслідування хотів знати Обама, не уточнюється. В результаті ФБР почало розслідування цієї справи, але в липні 2016 року припинило його без пред'явлення офіційних звинувачень.

Раніше і Пейдж, і Страк брали участь в розслідуванні передбачуваного російського втручання в американські вибори 2016 року за керівництвом Роберта Мюллера, проте пізніше були відсторонені від цієї роботи.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm