«Це дуже великі гроші», – Садовий, виділяючи міські кошти воїнам АТО, захвилювався за бюджет

З міського бюджету Львова на одноразову матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових проблем воїнам АТО виділили 10 млн 700 тисяч грн.

Відповідне рішення ухвалив сьогодні, 8 вересня, виконавчий комітет Львівської міської ради, передає кореспондент «Вголосу».

Кошти воїнам АТО виділяли двома ухвалами виконкому: спершу – на 5 млн 400 тисяч грн та згодом на 5 млн 300 тисяч грн, що неабияк збентежило міського голову Львова Андрія Садового. Коли виконком мав проголосувати за виділення другої суми для надання допомоги воїнам АТО, це навіть переросло у суперечку мера з працівником управління соціального захисту:  

«Ми сьогодні вже за таку суму голосували», – зазначив Садовий

«Це було на 5 млн 400 тисяч грн, а зараз 5 млн 300 тисяч грн. Це два різних рішення комісії. Одне було швидше, і ми раніше підготували рішення для виконкому, а потім комісія прийняла ще одне рішення», – відповів чиновник

«А чим ті учасники АТО відрізняються?», – запитав Садовий.

«Нічим, по суті, вони мають право на це. Їх розглядає одна комісія. Просто одних раніше, а інших пізніше», – відповів працівник ЛМР.

«Ага. Це дуже великі гроші», – побідкався Садовий.

«З початку дії цієї програми ми вже 76 млн грн виділили на допомогу учасникам АТО», – відповів чиновник.

«У мене прохання – напрацюйте з управлінням соціального захисту, щоб ми мали розуміння по цих грошах», – дав доручення Садовий.


«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram