«Це не під силу навіть такому генієві, як я», - глава «Укравтодору» не може впоратись із українськими дорогами

«Господар» українських доріг Славомір Новак заявив, що з 1 січня наступного року «Укравтодор» матиме дорожній фонд і проведе децентралізацію.

Про це повідомив очільник «Укравтодору» Славомір Новак, передає ВВС.

На запитання журналіста, наскільки в Україні погані дороги, Новак відповів: «Нелегко, відповідаючи на це запитання, сказати правду і при цьому залишатися коректним та чемним».

Посадовець зазначив, що основна проблема полягає у тому, що впродовж останніх 25 років на дороги загального користування не витрачали достатньо грошей.

«Це величезна мережа – 170 тисяч кілометрів. І «Укравтодор», який я зараз очолюю, відповідальний за усю цю мережу. Тому друга помилка, окрім браку грошей – те, що цю мережу не децентралізували. Через що дороги неможливо якісно обслуговувати», –наголосив він.

Разом з тим, глава «Укравтодору» переконаний, що ніде у світі немає місця, де би хтось відповідав за таку величезну мережу з одного місця. «Це не під силу навіть такому генієві як я - жартую, звісно», – сказав він.

Новак наголосив, що вже з 1 січня наступного року «Укравтодор» матиме дорожній фонд і проведе децентралізацію.

«Як наслідок, я відповідатиму лише за 50 тисяч кілометрів доріг. Для прикладу, із 300 тисяч кілометрів доріг у Польщі уряд відповідає лише за 90 тисяч. За решту – влада на місцях. У цьому основний сенс децентралізації – не лише передача грошей, але й функцій менеджменту та відповідальності на місця», – зазначив Новак. 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm