Власники авто на «євробляхах» заблокували проїзд в урядовому кварталі з 06:00. Сотні машин вишикувалися колоною від Європейської площі до вулиці Грушевського.

Як повідомляє «Авто Євро Сила» у Facebook, до урядового кварталу прибули близько 10 тисяч автомобілів зі всієї країни.

«Понад 20 000 активістів готові до проведення безстрокової Акції протесту біля Кабміну та ВРУ», – зазначено в повідомленні.

Головна вимога автомобілістів: прийняти законопроекти, які дозволять розмитнити їх автомобілі і знизити податкове навантаження при ввезенні всіх застосовуваних іномарок в країну. Також вони виступають за відставку глави ДФС Мирослава Продана, міністра МВС Арсена Авакова і прем'єра Володимира Гройсмана, повідомляє «Інформатор».

Активісти «АвроЄвроСили» називають свою акцію безстроковою і запевняють, що стоятимуть на своєму до самого кінця і не підуть, поки їх не почують депутати.

Нагадаємо, голова податкового комітету Верховної Ради Ніна Южаніна підготувала законопроект, яким вирішується проблема машин з єврономерами. Власників хочуть змусити вивезти евробляхи за кордон, а потім ввезти через митницю, заплатити, щоб потім поставити на українські номери.