Ціни на нафту Brent знову зросли

Ціни на нафту Brent знову зросли і становлять $53,74 за барель.

Про це свідчать дані біржових торгів на Investing.com.

Ціни на нафту вернули позитивну динаміку, завдяки повідомленням про скорочення поставок Саудівською Аравією в лютому цього року.  Натомість другий за величиною виробник ОПЕК Ірак планує збільшити експорт сировини через порт Басри до рекордної позначки 3,641 мільйона баррелів за добу в лютому. Росія, що не входить до ОПЕК і приєдналася до пакту нафтокартеля, на початку січня скоротила видобуток сировини порівняно з груднем приблизно на 100.000 баррелів за добу.

Але сумніви про те, що виробники зменшать видобуток до рівнів, необхідних для відновлення балансу на світовому ринку, все ж зберігаються.

Наприклад, запаси нафти у США збільшилися на 1,5 мільйона барелів до 484,3 мільйона за тиждень, що завершився 6 січня, тоді як аналітики передбачали, що вони зростуть на 1,2 мільйона баррелів.

Станом на 10:30 за київським часом ціна на нафту марки Brent встановлена на рівні 53,83 долара за баррель. На відкритті Brent торгувалася по 53,64 долара за барель, така сама ціна зафіксована на закритті торгів ($53,64).

-

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram