Цьогоріч на Львівщині реалізовують понад 600 проектів місцевого розвитку

12.09.2017 11:22
Зображення 1 / 2 Використовуйте клавіші для перегляду
Цьогоріч на Львівщині переможцями обласного конкурсу мікропроектів стали 619 проектів. Загальна вартість проектів-переможців – 145,9 млн грн. На їх реалізацію в обласного бюджету передбачили 70 млн грн.

Про це під час публічної дискусії на тему: «Обласний конкурс проектів місцевого розвитку: стан та перспективи» у вівторок, 12 вересня, розповів заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк, передає  кореспондент «Вголосу»

«Цього року максимальна сума на реалізацію 1 мікропроекту становить не більше, ніж 400 тисяч грн., в тому числі з обласного бюджету – 200 тисяч грн, - зазначив він. - Решта - це кошти громади і спонсорів. Перемагають переважно ті мікропроекти, де закладена місцева ініціатива».

За його словами, протягом 2011-2015 років реалізували 510 мікропроектів. У 2016 році – 687 мікропроектів, на реалізацію яких виділили 60 млн грн.

Як додав заступник керуючого справами – начальник відділу з питань проектів місцевого розвитку, МДТ та ЗЕЗ обласної ради Іван Собко, із загальної кількості мікропроектів роботи завершили у межах 289. Лідером у реалізації цих проектів є Радехівський район.

«Серед пріоритетів на 2017 рік – реконструкція середніх та позашкільних навчальних закладів, а також ДНЗ; ремонт закладів охорони здоров’я; капітальний ремонт народжних домів; облаштування вуличного освітлення тощо», - резюмував Іван Собко. 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram