Цукерберг запустив у Китаї «таємний Facebook»

Попри заборони засновник Facebook Марк Цукерберг запустив в Китаї додаток для обміну фотографіями, який не носить оригінальне ім'я популярної соцмережі.

Про це інформує The New York Times із посиланням на близьке до компанії джерело.

Причиною такого кроку стало те, що Facebook і багато його додатків заблоковані в Китаї протягом багатьох років. Новий додаток назвали Colorful Balloons, він схожий на Facebook's Moments. Авторизація в Colorful Balloons відбувається через найбільшу в Китаї соцмережу WeChat. Додаток випущено без яких-небудь натяків, що соціальна мережа пов'язана з Facebook. Разом з тим, розробником вказана компанія Youge Internet Technology, що жодним чином не повідомляє про зв'язки з Facebook. Фірма зареєстрована в Пекіні.

Цікаво, що у самому Facebook не стали офіційно підтверджувати свою причетність до додатку, однак компанія підтвердила свою зацікавленість у виході на китайський ринок, передає Укрінформ.

Напередодні Китай заблокував останній не заборонений додаток Facebook. WhatsApp був останнім додатком компанії Facebook, не заборонений на території Китаю; Instagram заблокували в країні в 2014 році, Фейсбук – у 2009-му.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram