«Ця особа не є начальником», – у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки прокоментували ситуацію із держзрадою

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки пояснили, що підозрюваний у держзраді та співпраці з російськими спецслужбами «не є начальником Міжнародного центру миротворчості та безпеки, а здійснює службову діяльність в межах іншої відповідальності та компетенції».

Про це йдеться в офіційному повідомленні.

«Щодо інформації, яку поширюють окремі ЗМІ про нібито підозру Службою безпеки України начальнику Яворівського полігону в учиненні правопорушення за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.111 КК ст. України (Державна зрада), повідомляємо, що 21 червня 2017 року суддею Шевченківського районного суду міста Києва винесено Ухвалу суду про накладання арешту на комп'ютерну техніку, мобільний термінал та інше майно однієї з посадових осіб Міжнародного центру миротворчості та безпеки, а саме начальника загальновійськового полігону, як речові докази у кримінальному провадженні № 420 170 000 000 014 39. Водночас, ця особа не являється начальником Міжнародного центру миротворчості та безпеки, а здійснює службову діяльність в межах іншої відповідальності та компетенції. Розслідування даного кримінального правопорушення здійснюють слідчі органи Служби безпеки України», - йдеться у повідомленні. 

Як писав «Вголос», відповідно до  ухвали Київського Шевченківського райсуду від 21 червня,  підозрюваний упродовж 2015-2016 років на посаді начальника загальновійськового полігону Міжнародного центру миротворчості та безпеки (МЦМБ), військова частина А4150, виконуючи завдання співробітників ГРУ РФ, здійснював збір і передачу відомостей військового характеру про діяльність центру.

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram