Туреччина та Британія домовились про розширення торгівлі

Прем'єр Великобританії Тереза Мей і президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган домовилися про розширення торгівлі між країнами.

Зустріч лідерів відбулася в Анкарі у суботу, 28 січня, і тривала три години, інформує DW.

«Ми домовилися, що у нас буде спільна робоча група для підготовки грунту для наших торговельних відносин після Brexit», - заявила Мей після зустрічі.

Зі свого боку, президент Туреччини наголосив, що прагне довести обсяги щорічної двосторонньої торгівлі до 20 мільярдів доларів США з поточних 15,6 мільярда доларів.

На зустрічі Мей і Ердоган також обговорили питання війни в Сирії, боротьби проти «Ісламської держави» та об'єднання Кіпру.

Британська прем'єрка наголосила, що Анкара є «одним з найстаріших друзів» Лондона, однак також натякнула на масові чистки, які останнім часом проводяться в Туреччині.

«Зараз важливо, щоб Туреччина підтримувала демократію, зберігаючи верховенство права та дотримуючись своїх зобов'язань щодо прав людини», - сказала Мей.

Під час цього візиту британська компанія BAE Systems підписала угоду з турецькою державною TAI щодо розробки турецького винищувача нового покоління TF-X. Вартість початкової стадії угоди оцінюється у 117 мільйонів євро.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram