ЛКП «Львівавтодор» Львівської міської ради 17 жовтня за результатами тендеру замовило ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» реконструкцію Двірцевої площі перед залізничним вокзалом за 165,51 млн грн.

Про це повідомляється у системі «Прозорро», пишуть Наші гроші.

До жовтня 2020 року влаштують трамвайну платформу «Двірцева», трамвайні колії, контактну мережу, дорожні та тротуарні покриття, фонтан, електропостачання, електроосвітлення, диспетчерську, водопостачання, каналізацію та системи зв’язку, встановлять павільйони зупинок громадського транспорту, лави, урни, велосипедні стійки, дорожні знаки й огородження, а також озеленять територію.

Підсумкова відомість ресурсів і кошториси не опубліковані ні замовником, ні підрядником, що не дозволяє порівняти ціни матеріалів та обладнання з ринковими на предмет можливого завищення.

Гарантійний термін становить десять років, забезпечення виконання договору — 5 %. На заробітну плату піде 4,48 млн грн, тобто 3 % загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще 1 % — 1,25 млн грн. Ціна угоди на 1 % нижча за очікувану вартості закупівлі у 167,59 млн грн.

Єдиним конкурентом було ПрАТ «Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління № 1» Василя Хаврака, причому ніхто під час аукціону ціну не знижував.

Фірмою «Онур Конструкціон Інтернешнл» володіють Онур Четінджевіз, Ісхан Четінджевіз із Туреччини та львів’янин Олег Фаріон. Останній із 2011 року керує ПП «Глоріо» Олени Караахметоглу, що управляє рестораном у Брюховичах.