Сторони домовились налагодити перспективні дії для ведення організованого туризму, екопросвітницьких заходів, відпочинку та надання інших видів рекреаційних послуг, а також проводити на належному рівні іміджування установ, наявної в них рекреаційно-туристичної інфраструктури та визначні місця Розточчя з метою масового залучення туристів, повідомили у прес-службі Яворівського НПП.

В угоді передбачена співпраця у сфері організаційно-господарської діяльності щодо створення спільних туристичних маршрутів, розважальної і соціально-культурної інфраструктури. Крім цього, особлива увага зосереджена на заходах, спрямованих на охорону навколишнього середовища.

«Наша співпраця дасть змогу туристам відчути комплекс позитивних емоцій, які дарує Розточчя, – каже директор Яворівського НПП, заслужений природоохоронець України Михайло Біляк. – А це найголовніше для туристів, яких запрошують відвідати ведмежий притулок Домажир та далі мандрувати територією Яворівського НПП, де можна ознайомитися із центром розведення дикого коня-тарпана, пройтись вздовж берегів річки Верещиця, Янівських ставів та пізнати світ водоплавних птахів, зробити прогулянку ботанічними, науково-пізнавальними стежками, обабіч яких зростають унікальні червонокнижні любка дволиста, лілія лісова, та багато інших рідкісних рослин».

«Можливості для розвитку різних видів туризму на наших об'єктах надзвичайно великі, – наголосив директор ведмежого притулку Домажир Ігор Николин. – Тому плануємо, аналізуємо пропозиції, аби кожному туристу незалежно від віку і захоплень було цікаво розважатись у природному середовищі, пізнати його, та найголовніше, оздоровитись».

 

«Вголос»