«Ти погано закінчиш!» - у мережу виклали відео погроз убитій Ноздровській

Особа, наближена до родини Россошанських, погрожувала правозахисниці Ірині Ноздровській за присутності прокурора Київської обласної прокуратури Казбека Тедеєва.

Про це сповістив близький друг юристки, журналіст Володимир Тимофійчук.

Чоловік зазначає, що інцидент стався після судового засідання в Апеляційному суді Київської області щодо смертельної ДТП за участю Дмитра Россошанського, внаслідок якої загинула сестра Ноздровської – Світлана Сапатинська.

Як відомо, останнє слуханням справи відбулося 27 грудня 2017 року, і після нього батько Россошанського також пригрозив правозахисниці зі словами: «Ты плохо кончишь!», а вже 29-го числа Ірина Ноздровська перестала виходити на зв'язок.

«Наближена особа до родини Россошанських, яка носила пакунки засудженому Дмитру Россошанському одразу після судового засідання в Апеляційному суді Київської області відкрито погрожує мені Володимиру Тимофійчуку, журналісту, зі словами: «Друже, бережи окулярі, я тобі кажу!» та Ірині Нозровській, кажучи: «Чума, рот свій закрий! Будеш боятися вночі ходити!», – підкреслив журналіст.

За його словами, усе це відбувалося на очах прокурора Київської обласної прокуратури Казбека Тедеєва, який брав участь у справі ДТП з Дмитром Россошанським, однак жодної належної реакції з його боку не було. Як доказ своїх слів Тимофійчук оприлюднив відповідне відео.

 

Нагадаємо, 8 січня правоохоронці затримали підозрюваного у вбивстві Ірини Ноздровської. Ним виявився 64-річний Юрій Россошанський, який є батьком Дмитра Россошанського. 9 січня Вишгородський райсуд Києва обрав запобіжний захід для Россошанського у вигляді тримання під вартою терміном на 2 місяці без можливості внесення застави.
 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram