Три роки тому Янукович заявляв про подібне, - Тягнибок прокоментував заяву Порошенка про позачергові вибори

Глава Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок прокоментував вчорашню заяву Президента Петра Порошенка, який обіцяв опозиціонерам, що «не подарує» їм позачергових парламентських виборів.

Про це лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок сказав в ефірі «112 Україна». 

«Не минуло і три роки з часу, коли Янукович заявляв про подібне. Як бачимо, нічим добрим це не закінчилось. Влада в Україні може змінитися двома шляхами: парламентським чи революційним. Нині ситуація в Україні загострюється. Протестні настрої українців не на стороні чинної влади, бо вона не виконала даних народу обіцянок. Як на мене, влада зараз розгублена. Вони неодноразово обіцяли українцям безвіз, а потім знову про це забували. Владі вірити не можна, бо вона продемонструвала, що не виконує обіцянок», - зазначив Олег Тягнибок.

 

«Оскільки, відповідно до Конституції, рішення про дострокові парламентські вибори і про розпуск парламенту приймає виключно президент України, я хочу заспокоїти всіх опозиціонерів і наголосити на тому, що жодних дострокових парламентських виборів, у яких зацікавлена Росія, яка зацікавлена у дестабілізації ситуації, я їм не подарую», - сказав учора Порошенко.

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 2 +

КОМЕНТУВАТИ

  • ванда16 березня 2017 22:12 Відповісти IP:  46.201.2.--- Пане Тягнибок ! Чи при парламентському , чи при революційному шляху , влада вашій силі не світить.Сила котра мала владу в Львівській області і місті Львові не проявила себе не може претендувати на владу в країні
  • Антихазар16 березня 2017 20:41 Відповісти IP:  188.163.71.--- Порошенко и беки хотят войны они ее получат. Первый поедет в США бывший пожарник - регистратор бизнеса КГБ.... бльдь сучье ДАНово колено! рано или поздно банковская тайна будет снята и мы увидим мировую сводную базу ХАЗАРО-ДАНИТО-ПРОЗЕЛИТСКИХ ВОРОВ И УБИЙЦ ЩВЕЙЦАРИИ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram