Три роки тому Янукович заявляв про подібне, - Тягнибок прокоментував заяву Порошенка про позачергові вибори

Глава Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок прокоментував вчорашню заяву Президента Петра Порошенка, який обіцяв опозиціонерам, що «не подарує» їм позачергових парламентських виборів.

Про це лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок сказав в ефірі «112 Україна». 

«Не минуло і три роки з часу, коли Янукович заявляв про подібне. Як бачимо, нічим добрим це не закінчилось. Влада в Україні може змінитися двома шляхами: парламентським чи революційним. Нині ситуація в Україні загострюється. Протестні настрої українців не на стороні чинної влади, бо вона не виконала даних народу обіцянок. Як на мене, влада зараз розгублена. Вони неодноразово обіцяли українцям безвіз, а потім знову про це забували. Владі вірити не можна, бо вона продемонструвала, що не виконує обіцянок», - зазначив Олег Тягнибок.

 

«Оскільки, відповідно до Конституції, рішення про дострокові парламентські вибори і про розпуск парламенту приймає виключно президент України, я хочу заспокоїти всіх опозиціонерів і наголосити на тому, що жодних дострокових парламентських виборів, у яких зацікавлена Росія, яка зацікавлена у дестабілізації ситуації, я їм не подарую», - сказав учора Порошенко.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram