Тягнибок: «Найкращим буде той день, коли ми переможно крокуватимемо по руїнах зруйнованої Москви»

09.09.2017 15:46
Зображення 1 / 4 Використовуйте клавіші для перегляду
Найкращим днем святкування буде той день, коли добровольчий підрозділ «Карпатська Січ» буде переможно крокувати по руїнах зруйнованої Москви.

Про це під час відзначення третьої річниці заснування добровольчого підрозділу «Карпатська Січ» сказав очільник ВО «Свобода» Олег Тягнибок.

«Я пам'ятаю той час, коли створювався добровольчий підрозділ «Карпатська Січ». Тоді ніхто з бійців не чекав повістки, а кожен ішов на війну захищати свою землю, захищати нашу Незалежність. На жаль, багатьох Героїв вже немає в живих, але вони точно є сьогодні тут - посеред нас. Найкращим днем святкування буде той день, коли добровольчий підрозділ «Карпатська Січ» буде переможно крокувати по руїнах зруйнованої Москви», - сказав Тягнибок.

«Не посоромити слави героїв, захистити майбутнє дітей!» – вочевидь, саме з такою ідеєю йшли воювати добровольці «Карпатської Січі». З ідеєю великої української нації.

На жаль, ми не маємо тої держави, про яку ви мріяли і за яку боролися й продовжуєте змагати у війні з московським ворогом. Україною сьогодні керують гендлярі й бариги, для яких важливими є лише власні бізнес-інтереси, а не інтереси народу. Вони нацарюють і повтікають. Але ви, добровольці-націоналісти, які повернулися з війни, понюхали цього пороху, знаєте, як правильно чинити з внутрішнім ворогом і як будувати Українську державу. Тому українська нація розраховує на добровольців», – наголосив очільник націоналістів.

У привітанні бійцям Голова ВО «Свобода» подякував командиру підрозділу Олегу Куцину, який сформував це середовище і зміг згуртувати навколо себе воїнів-націоналістів і завдяки своїм якостям став також командиром «Легіону Свободи».

Водночас Олег Тягнибок зауважив, що нинішній захід –  це не святкування, а частина бойового шляху.

«Святкування буде тоді, коли підрозділ «Карпатська Січ» промарширує вулицями зруйнованої Москви», – заявив лідер «Свободи».


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm