Тисячі поправок і пропозицій: у МВС розповіли про результати оцінки нових тестів з правил дорожнього руху

В Україні було проведено загальне відкрите онлайн-обговорення тестів з правил дорожнього руху.
Як розповіли в прес-службі Головного сервісного центру МВС, протягом березня і квітня кожен бажаючий міг переглянути екзаменаційні білети з ПДР і написати свої пропозиції щодо їх поліпшення. У загальному тестовою версією квитків ПДР скористалися 111 899 разів.

«В обговоренні 2500 тестових питань з метою їх удосконалення взяли участь 10 706 людей - серед них були і викладачі профільних навчальних закладів, і звичайні громадяни. В середньому, ми отримували близько 100 пропозицій на день», - уточнили у відомстві.

Там підкреслили, що на даний момент обробили 3500 відгуків і внесли 800 правок в екзаменаційні білети, зокрема усунули двозначність деяких питань варіантів відповідей, невідповідність питань сучасної ситуації на дорогах.

Найбільш активно до обговорення долучилися м. Київ, Дніпропетровська, Львівська, Вінницька та Харківська області.

Після детального аналізу усіх пропозицій, у травні відбудеться фінальне редагування робочими групами Головного сервісного центру МВС. Пізніше білети подадуть на затвердження наказом МВС. Запуск нових екзаменаційних білетів з ПДР заплановано на першу половину червня.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram