Це перший в історії країни вирок за такою статтею щодо жінки, передає ВВС.

Ворт звинувачують у тому, що впродовж декількох років знущалася над своїм коханим, 22-річним Алексом Скілом, який страждає на гідроцефалію.

В інтерв'ю британським ЗМІ Скіл розповів, що його дівчина впродовж майже чотирьох років завдавала йому не тільки моральної, а й фізичної шкоди, в результаті чого він «опинився на волосину від смерті».

За словами молодої людини, Джордан завдавала йому рани ножем, поливала його окропом, забороняла спати з нею в одному ліжку і вирішувала, який одяг йому потрібно носити. Крім того, дівчина забороняла коханому контактувати з родичами і друзями, ламала його мобільні телефони і контролювала його сторінку в Фейсбуці.

Ситуація ускладнювалася тим, що Скіл страждав на гідроцефалію (водянку головного мозку), що робило його ще більш вразливою жертвою насильства. Під час процесу, який проходить у Королівському суді Лутон, суддя заявив, що Ворт зізналася, що застосовувала фізичне насильство стосовно свого колишнього бойфренда, в тому числі з використанням ножа й окропу.

Згідно з рішенням суду, дівчині заборонено контактувати з Алексом Скілом на безстроковий період.