Голова комітету німецького Бундестагу з питань зовнішньої політики Норберт Реттген (ХДС) заявив, що ескалація Росією напруженості в Азовському морі доводить відсутність інтересу з її боку до пошуку шляхів мирного врегулювання конфлікту з Україною.

Про це він написав у своєму Twitter.

“Ця ескалація є доказом того, що Росія, схоже, не зацікавлена в будь-яких результатах від перемовного процесу щодо України”, — заявив Норберт Реттген.

Нагадаємо, Росія атакувала українські катери у Керченській протоці, в результаті чого поранений один член екіпажу. У Мережі з’явилося відео атаки.

Також, Росія захопила три українські військові катери.

Військова прокуратура Південного регіону та частина прокуратури зони ООС підняті за тривогою. Спільно з СБУ здійснили реєстрацію та проводять невідкладні слідчі дії щодо акту ведення агресивної війни Російською Федерацією (ст. 437 ККУ).

Через російську агресію на Азовському морі постраждали шестеро українських військових.

Весь склад ВМС піднято за тривогою, всі кораблі виходять в море.

Петро Порошенко пропонує ВРУ розглянути на позачерговому засіданні в понеділок рішення про запровадження воєнного стану в Україні.

Рада національної безпеки й оборони на засіданні, що почалося після півночі 26 листопада, підтримала рішення про впровадження воєнного стану в Україні на 60 діб.