Президент донецького клубу Владислав Гельзін раніше заявив, що ці футболісти провели матч не на своєму рівні та звернувся до КДК з проханням розібратися в ситуації.

КДК не знайшов порушень кодексу етики та чесної гри у діях футболістів.

«Справедливість взяла гору. Тепер хочу, щоб переді мною вибачилися ті люди, які ставили під сумнів мою чесність, завдали шкоди моїй репутації як футболіста, так і людини. Чи у нас вважається нормою стрясати словами повітря, не маючи доказів? Чекаю вибачень від президента «Олімпіка» Владислава Гельзіна та керівництва клубу, який засумнівався у моєму чесному ставленні до футболу», – написав Темур Парцванія у соцмережі.

«Хочу почути експертів програми «Профутбол», зокрема, Олега Венглинського, який в ефірі передачі також публічно сумнівався у нашій чесності. Тепер вони визнають свою неправоту?», – додав він.

Нагадаємо, наприкінці квітня за обопільною згодою сторін Темур Парцванія покинув «Олімпік». Захисника президент клубу Владислав Гельзін звинуватив у «грі не на повну силу», а наставник Роман Санжар відсторонив гравця від тренувань з першою командою. Футболіст навіть пройшов поліграф.

«Вголос»